Lovely w akcji ;-)

Witajcie
Dzisiaj lakier, do którego sceptycznie byłam nastawiona i jakoś omijałam go szerokim łukiem, ale przyszła pora na zdobienie w ramach paznokciowego teamu, które mogliście zobaczyć tutaj i szukałam odcienia lakieru, który byłby właściwy, no i padło właśnie na niego.
Nałożyłam na paznokcie dwie warstwy, jednak nie byłam zadowolona z krycia. Moim zdaniem, aby lakier sam dobrze prezentował się na paznokciach konieczne jest nałożenie trzeciej warstwy. Jednak ze względu na to, że miał tylko stanowić bazę pod zdobienie nie nałożyłam już trzeciej warstwy. 

Zobaczcie jak się prezentuje sam:


I tutaj mnie zaskoczył, wytrzymał na moich paznokciach 5 dni, bo później już go zmyłam, a on miał tylko starte końcówki, jestem mega pozytywnie zaskoczona i na pewno będę do niego wracać, to na prawdę bardzo rzadko się zdarza, żeby lakier wytrzymał na moich paznokciach 5 dni i nie miał żadnego odprysku tylko starcia na końcówkach ;-)

5 komentarzy:

 1. Taka delikatność i subtelność ;-) szkoda słabego krycia, ale pod zdobienia cieńsza warstwa może być ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam go w swoim pudełeczku z paznokciami. Jeśli mam ochotę na delikatny manicure to sięgam po niego. Niestety trzecia warstwa jest przy nim niezbędna. Ma straszne prześwity :/

  Pozdrawiam :)
  MSjournalistic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. taki delikatny i bardzo ładny ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger