Klub paznokciowy - tydzień 21

Przyszła pora na opublikowanie zdobienia wykonanego w ramach Klubu paznokciowego :-)
Tematem przewodnim były owoce. Temat bardzo szeroki jeśli chodzi o wybór. Kiedyś w ramach jednego z projektów w którym brałam udział wykonałam na swoich paznokciach ananasa, ale zawsze podobały mi się wisienki, wykonałam nawet próbę, ale ostatecznie byłam nie zadowolona z efektu, wiec zrobiłam ananaska. Teraz jednak korzystając z okazji, że niedawno kupiłam płytkę do stempelków od essence i właśnie na niej znajduje się motyw wiśni, nie zastanawiałam się długo tylko stempelek i zdrapka w dłoń i działałam. 

Mam nadzieję, że założycielka klubu paznokciowego wybaczy mi, że w ramach jej klubu zachęcę Was do uczestnictwa w moim klubie miłośniczek stempelków, ponieważ jednocześnie chciałabym ten post zaliczyć do obu klubów. Zapraszam Was do zapisania się do klubu, myślę że z biegiem czasu będzie się on rozwijał również  z udziałem innych miłośniczek. Zapraszam :-)
A teraz po wszelkich reklamach i formalnościach zapraszam do oglądania mojego zdobienia.


Lakiery które użyłam to firma Lemax z serii Mini Max w odcieniach fioletu ( ten jasny lakier z wisienkami to nie jest biały ). Do zdobień zielony lakier od essence oraz czerwony Golden Rose z serii Color Expert ( moim zdaniem świetnie nadaje się do stempelkowania ).

Ciekawa jestem Waszej opinii, jak Wam się podoba to zdobienie ? bo mnie bardzo, aż żal zmywać ;-)

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam wisienki - dzięki nim nawet paznokcie wyglądają smacznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyszły Ci te wisienki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zachwycające te wisienki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te lakiery z lemaxa schną na moich paznokciach strasznie toporni ehh :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger