Fioletowe lemaxy mini max w duecie ;-)

Dzisiaj przychodzę do Was pokazać dwa odcienie fioletu firmy Lemax z serii Mini Max jakie posiadam w swojej kolekcji ( post z wszystkimi maluszkami już niebawem się pojawi ). Padło na odcienie fioletu, które bardzo lubię na swoich paznokciach, zresztą zobaczcie sami. ZAPRASZAM :-)
Teraz kilka słów ode mnie już o samych lakierach. Niestety lakiery te nie posiadają żadnych numerków ani nazw, więc trudno znaleźć idealnie taki sam, gdyby zaszła taka konieczność, a kolorków to mają spory wybór, również jeżeli chodzi o wykończenie. 
Tym razem postawiłam na ciemniejsze odcienie fioletu, gdzie zaakcentowałam palec serdeczny oraz kciuk lakierem troszkę ciemniejszym od pozostałych z wykończeniem perłowym lub "szimerem" jak kto woli. W sumie to nie przepadam za takim wykończeniem, dlatego też nie zdecydowałam się na nałożenie tego lakieru na wszystkie paznokcie, a jedynie na dwa. Kolory wg mnie są piękne. Do pełnego krycia konieczne jest nałożenie dwóch warstw. Pierwsza warstwa wysycha dosyć szybko, co do drugiej to nie wiem ponieważ zawsze używam przyspieszacza, bez którego ani rusz. Trwałość w zależności od koloru to około 3 dni. Pojemność buteleczki to 6ml, cena za jaką je kupuję to 3,0 zł w chińskich centrach handlowych. Jeśli chcecie jeszcze coś się dowiedzieć o tych lakierach, to czekam na pytania.

5 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie wyglądają na paznokciach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam podobny - również fioletowy - odcień z tej samej serii. Tylko jeszcze go nie wypróbowałam, jak zresztą wielu zakupionych pod wpływem natychmiastowego zauroczenia kolorkiem lakierów... Ale z pewnością doczeka się swojego występu w roli głównej :)
  Pozdrawiam i dodaję blog do czytnika.
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ładne te fiolety! Ten jaśniejszy szczególnie zdobył moje serce! <3

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger