Klub miłośniczek stempelków

Witajcie
Dzisiaj przychodzę do Was z zaproszeniem. Przez jakiś czas bardzo intensywnie zastanawiałam się nad zorganizowaniem miejsca w sieci dla maniaczek stempelków. Na początek postanowiłam stworzyć u siebie na blogu zakładkę właśnie pod nazwą "Klub miłośniczek stempelków", gdzie chciałabym umieszczać podsumowania, listę uczestniczek, itp informacje w ramach " miłości do stempelków" a samo serce klubu zorganizować na facebooku.
Chciałabym, aby klub służył nam do wspólnego rozwijania pasji zdobienia paznokci metodą stempelkową. Abyśmy miały miejsce w sieci, gdzie będziemy chwalić się swoimi zbiorami płytek, swoimi doświadczeniami, gdzie będziemy mogły podyskutować na temat stempelków, zdradzić swoje sekrety stempelkowe, doradzić początkującym, zaprezentować swoje zdobienia, polecić sprzedających, itp. Ma to być nasze "stempelkowe" miejsce w sieci.

Logo klubu prezentuje się następująco:

( można pobrać i umieścić na swoim blogu )

Na facebooku klub znajdziecie pod nazwą "Klub miłośniczek stempelków", a polubić możecie na pasku bocznym, zaraz pod fb Lakierkowo ;-).

Teraz kilka słów o organizacji i zasadach niniejszego klubu.
1. Udział i przystąpienie do klubu są dobrowolne, jeśli tylko macie ochotę to zapraszam.
2. Jeśli chcecie przystąpić do klubu, wówczas należy wysłać do mnie zgłoszenie, albo pod tą notką, albo na mój adres mailowy: muminek526@wp.pl a następnie na swoim blogu umieścić baner klubu, który znajduje się powyżej. Z biegiem czasu będzie pojawiać się tutaj uzupełniania lista uczestniczek.
3. Nie narzucam tutaj ilości ani formy prezentowania stempelków, mogą to być oddzielne posty na Waszych blogach, mogą to być pojedyncze zdjęcia samych płytek, samych stempelków, jednego paznokcia, całych dłoni czy wzorków na wzorniku, polecanych lakierów, itp, bez żadnych ograniczeń jedynie w ramach tematyki stempelkowej. Na tablicy facebookowej możecie wrzucać zarówno nowe posty, które publikujecie, ale także te, które wcześniej już były opublikowane.
4. Jeżeli macie jakieś Wasze pomysły, sugestie dotyczące istnienia i funkcjonowania klubu to jestem otwarta na propozycje, mam nadzieję, że razem stworzymy miejsce, gdzie będziemy się razem dobrze bawić, wymieniać doświadczenia i współpracować ze sobą.

Mam nadzieję, że wspólnie będziemy rozwijać naszą pasję do zdobienia paznokci metodą stempelkową :-). Bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy i dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą teoretyczną oraz praktyczną. 

ZAPRASZAM :-)

5 komentarzy:

 1. Jak w końcu się zbiore w sobie by zakupić pierwsze stempelki to się piszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama myślałam,żeby zrobić taki projekt tylko i wyłącznie o stempelkach ale mnie ubiegłaś..no nic..mówi się trudno..ale jak najbardziej dopisuję się do tego pomysłu i trzymam kciuki,żeby się wszystko udało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja akurat rzadko używam stempli, zazwyczaj maluję, ale pomysł fajny

  OdpowiedzUsuń
 4. Stempelki strasznie mi się podobają.. Niestety mam chyba dwie lewe ręce do tego typu zdobień i przeważnie - mimo masy prób - wychodzi jak wychodzi. Oczywiście nie zamierzam się poddać ;-D Jak zacznie mi to jakoś sensownie wychodzić to się pochwalę efektami na blogu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam też kilka płytek i stempli więc mogę się zapisać czemu by nie :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger