piątek, 21 marca 2014

Płytki do stempelków i nie tylko ;-)

Jako maniaczka paznokciowa zapałałam miłością do metody stempelkowej ( ach te cudne wzory i w ogóle ). Dawno temu kupiłam sobie kilka płytek Konada, jednak cena mnie trochę przeraziła. Jakiś czas temu jednak natrafiłam na allegro płytki do stempelków, z wzorkami identycznymi jak Konad, jednak nie są konadowskie, ale co mi szkodzi pomyślałam i zakupiłam kilkanaście sztuk do mojej kolekcji, przy okazji zakupiłam również 3 sztuki w ramach prezentu urodzinowego. I tak sobie mailowo rozmawiałam z Panią sprzedającą, która jest bardzo miła, doradzi i w ogóle super kobieta. To ona poradziła mi lakier Golden Rose Nail Art w kolorze srebrnym nr 107, do robienia stempelków i sprawdza się on u mnie znakomicie ( bardzo dziękuję za polecenie ). 

Dzisiaj nie pokażę Wam płytek jakie zakupiłam, ponieważ ciągle szukam "złotego środka" aby je dobrze sfotografować i pokazać Wam całą kolekcję jaką posiadam. 

Chciałam Wam dzisiaj pokazać jakie "gratisy" zostały dołączone do mojego zamówienia, które były dla mnie mega niespodzianką :-), zarówno jakościowo jak i ilościowo.
Gratis w całej okazałości:

Tasiemka do zdobień:

Cyrkonie:

Folia transferowa z bliska:

Z tego miejsca bardzo serdecznie dziękuję za miłą współpracę :-)

Tasiemka służy mi bardzo dobrze, natomiast folie czekają cierpliwie na swoją kolej ( więcej czasu na zdobienie ).
 
A tutaj namiary na sprzedawczynię.

Pozdrawiam serdecznie :-)

6 komentarzy: