Projekt zdobieniowy - ZAPRASZAM DO UDZIAŁU

Witajcie 
Dzisiaj przychodzę do Was z zaproszeniem do wzięcia udziału w moim projekcie zdobieniowym. Już jakiś czas temu zabierałam się za coś takiego. Brałam udział w wielu tego typu konkursach i dla mnie była to bardzo fajna zabawa. Długo zastanawiałam się nad tematyką zdobień i ciągle coś mi nie pasowało, aż w końcu podjęłam decyzję i tematyka jest.

Projekt będzie trwał 8 tygodni, a właściwie 9, ponieważ dziewiąty tydzień będzie na dosłanie zdobień z tygodni w których nie udało się Wam nic "zmalować". Po tych dziewięciu tygodniach odbędzie się głosowanie w formie ankiety i wybrana zostanie jedna osoba, na podstawie punktów przydzielonych przeze mnie oraz przez Was w ramach głosowania oraz jedna osoba zostanie wylosowana, aby każdy miał równe szanse, zarówno malarz paznokciowy jak i amator :-), także jak się domyślacie nagrody będą dwie. Nagrody to oczywiście będzie zestaw lakierów oraz ozdób do paznokci, jednak o tym dowiecie się nieco później, jak już uda mi się je skompletować do końca. ( mogą pojawić się w tej kwestii jakieś małe dodatkowe wymagania, wymagające niewiele wysiłku, ale o tym już troszkę później ).

Aby projekt ruszył chciałabym żeby zgłosiło się 10 osób. Żeby wziąć udział w losowaniu nagród, trzeba wykonać 5 na 8 zdobień. Można dołączyć w każdej chwili, dlatego też będzie ten dziewiąty tydzień na uzupełnienie braków. 

Na zgłoszenie czekam do 30 stycznia 2014 roku ( godz. 23:59 ).

Projekt rusza 1 lutego 2014 r. 
Tutaj baner do umieszczenia na blogu :-) oraz tematyka do Waszej interpretacji. 
Podaję hasło i macie pole do popisu, zdjęcia są tylko poglądowe i mogą co nieco podpowiedzieć aczkolwiek nie są żadnym nakazem, liczę na Waszą inwencję twórczą. 

Oto rozkład tygodni:
1-7 luty - tydzień 1 - GÓRY
8-14 luty - tydzień 2 - MORZE
15-21 luty - tydzień 3 - OWOCE
22-28 luty - tydzień 4 - WARZYWA
1-7 marca - tydzień 5 - DZIKIE ZWIERZĘTA
8-14 marca - tydzień 6 - MAŁE STWORZONKA
15-21 marca - tydzień 7 - LAS
22-28 marca - tydzień 8 - PRZYRODA
29 marca-4 kwietnia - tydzień 9
5-11 kwietnia - głosowanie

Póki co, rozkład tygodniowy wygląda strasznie i odlegle, ale mam nadzieję, że szybko i miło zleci nam ten czas na wspólnym malowaniu paznokci :-).

Aby wziąć udział w projekcie należy:
1. zostać obserwatorem mojego bloga: www.lakierkowo.blogspot.com
2. zgłosić chęć udziału w projekcie pod tym postem ( wystarczy napisać zgłaszam się ), zgłoszenie można wysłać także na mój adres mailowy: muminek526@wp.pl
3. wstawić u siebie na blogu baner informujący o tym, że bierzecie udział w projekcie
4. linki do prac w poszczególnych tygodniach należy wysyłać na niniejszy adres mailowy: muminek526@wp.pl - wówczas z każdego linku ściągnę pierwsze zdjęcie i wstawię w podsumowaniu tygodnia. Posty podsumowujące dany tydzień będą się pojawiać w ciągu 2-3 dni po zakończeniu danego tygodnia. W poście zdobieniowym każdego tygodnia należy umieścić baner projektu, aby było wiadomo, że zdobienie jest wykonane w jego ramach.

Jeszcze kilka słów o punktacji, każda osoba, która w terminie, tzn. w danym tygodniu doda odpowiednie zdobienie uzyska 2 punkty, natomiast za zdobienie z opóźnieniem lub w tygodniu 9-tym otrzyma jeden punkt. Mam nadzieję, że jest to jasne ;-). Kolejne punkty to już głosowanie.

Wysyłka nagród tylko na terenie Polski ( jeżeli jesteście za granicą i chcecie wziąć udział w projekcie wówczas proszę o kontakt mailowy, pewnie coś razem ustalimy )

W razie pytań czy wątpliwości proszę o kontakt, czy pod postem czy mailowo :-). Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, proste i zechcecie wziąć udział w moim projekcie.


SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY :-)

9 komentarzy:

 1. Zgłaszam się! Bardzo fajne tematy przewodnie ;)
  Naturalnie, że obserwuję i baner już dodaję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za zgłoszenie, bardzo się cieszę ;-)

   Usuń
 2. Mam pytanko do tego postu:
  http://lakierkowo.blogspot.com/2013/04/odzywki-do-paznokci.html
  Czy druga odżywka także nie zawiera toluenu i formaldehydu.?
  I czy jednak ta pierwsza jakoś wzmacia, czy ta druga lepsza? Byłabym wdzieczna za odpowiedź^^'.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety nie ma takiej informacji na opakowaniu, więc pewnie zawiera te składniki, jedyne wyjście to wysłać zapytanie do producenta w tej kwestii

   Usuń
 3. Fajny pomysł ;) może i ja się przyłączę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się
  Banerek już dodaję
  Ps. Bardzo hm ... w niewygodnym miejscu jest możliwość zaobserwowania. Może ciut wyżej? :)) albo chociaż nad blogrollem. To tylko takie moje odczucie, w momencie, gdy chciałam zaobserwować

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję za zgłoszenie, a za uwagę bardzo dziękuję, wezmę to pod uwagę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. po długim przemyśleniu biorę udział :D później dodam baner :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger