CHWALIPIĘCTWO się szerzy :-) - nagroda oraz dwa lakiery Essence :-)

Po krótkiej mojej nieobecności na blogu pora nadrobić zaległości i dzisiaj zapraszam na post chwalipięty :-).

Jakiś czas temu na blogu dolin.ek zorganizowała konkurs, w którym nagrodą były lakiery. Konkurs polegał na odgadnięciu ile dolin.ek ma lakierów w swojej kolekcji. Konkurs trwał do momentu aż ktoś trafi odpowiednią liczbę i mnie się udało :-). Szczęście przyniosła mi liczba 41 :-), a oto moja nagroda. Dotarła do mnie szybko i bezpiecznie a prezentuje się tak: 
Tak prezentują się moi nowi przyjaciele. Teraz przyjrzyjmy się im nieco bliżej. Trzy lakiery Lovely w letnich kolorkach :-).
 Od lewej: Paese, Inglot. Donegal oraz Eveline.
 Preparat nabłyszczający KillyS, peel of z Essence oraz lakier do zdobień z brokatem.
 A tutaj preparat do usuwania skórek z Essence.
Dolin.ek bardzo dziękuję za zorganizowanie konkursu i te przepiękne produkty. Tym bardziej się cieszę, że udało mi się je wygrać, ponieważ ani jeden z lakierków nie powtórzył się z tym co mam. Ciągle biorę udział w jakiś rozdaniach i właśnie tutaj udało mi się coś wygrać :-). Pierwszy raz mam okazję ich używać i przetestować. Jeszcze raz bardzo dziękuję.


Dwa lakiery Essence :-)
Jeszcze chciałam Wam pokazać dwa lakiery firmy Essence, które dostałam w prezencie od koleżanki ( dziękuję :-) ). Kolory są boskie a mega pędzelek sprawdza się doskonale.
 Przyjrzyjcie się im bliżej. Pierwszy z lewej to pomieszanie koloru pomarańczowego z brązowym z delikatnymi drobinkami złotego brokatu, prezentuje się świetnie na paznokciach.
 Drugi to prawdziwa krwista kobieca czerwień :-)

Podsumowując - dziękuję  :-)

2 komentarze:

  1. Gratuluję ;)

    Jestem ciekawa efektu na pazurkach spowodowanych przez tą krwistą czerwień ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger