Ziaja - krem do stóp głęboko nawilżający

Dzisiaj w ramach akcji REWITALIZACJA DŁONI I STÓP 

przyszła kolej na krem do stóp głęboko nawilżający firmy Ziaja. 

Pewnie większość z Was dobrze zna kremy tego rodzaju, jest ich kilka w rodzinie. Oto jak się prezentuje dzisiejszy bohater:
To zaczynamy już standardowo.

INFORMACJE PRODUCENTA:
- skład – przedstawiam informacje producenta:
 obietnice producenta oraz sposób użycia:
- pojemność: 80 ml
- cena: ok. 5,0 zł;
- dostępność: Rossmann, supermarkety, sklepy internetowe,

                                  MOJA OCENA:

- opakowanie  – krem znajduje się w pomarańczowej spłaszczonej tubce, z białymi napisami oraz niebieskim okienkiem w którym umieszczono jego główne zadanie, w tym wypadku jest to głębokie nawilżenie, na froncie opakowania umieszczone są dwie stopy w kolorze białym, zamknięcie typowe dla tego typu kremów "na klik". Zamknięcie w kolorze białym.
- kolor - biały,
- zapach - co do zapachu kremu to bardzo trudno jest mi go określić, niby jest, a jakby go nie było, nie potrafię go z niczym skojarzyć, nie jest drażniący, ponieważ jest bardzo delikatnie wyczuwalny i jak tylko posmaruję nim stopy, tak przestaje go w ogóle czuć. 

- konsystencja – na pierwszy rzut oka wydawał mi się gęsty, kiedy nakładałam go na rękę do zrobienia zdjęcia, sprawiał wrażenie bardzo skoncentrowanego, jednak po pierwszym dotknięciu robi się w miarę płynny, jednak nie aż tak bardzo, żeby uciekał z dłoni,

- aplikacja, forma rozprowadzania – krem łatwo się rozprowadza, daje się łatwo rozsmarowywać, nie ucieka z miejsca aplikacji, nie pozostawia białych ani tłustych plam,
działanie – wg producenta głównym zadaniem kremu jest intensywne nawilżanie, zapobieganie przesuszaniu, ochrona przed nadmiernym rogowaceniem naskórka, przywrócenie skórze gładkości, miękkości oraz elastyczności. W przypadku moich stóp, a właściwie pięt, bo to one są w najgorszym stanie obecnie krem spisuje się całkiem dobrze.
Moim zdaniem najlepiej jest stosować ten krem wieczorem, przed samym położeniem się do łóżka, wtedy efekty są największe.
 
- wydajność - wydajność kremu jest duża, na początku krem wydaje się gęsty, jednak przy rozsmarowaniu nie sprawia problemu i udaje się niewielką ilością wysmarować znaczną powierzchnię,
 
- moja ocena
Oceniam produkt bardzo, nie ma drażniącego zapachu ( właściwie wcale go nie ma, jednak mnie to w zupełności nie przeszkadza, nie wymagam żeby krem do stóp pachniał perfumami Chanel ). Po rozsmarowaniu produktu odczuwam przez dłuższy czas świeżość na swoich stopach. Nie pozostawia tłustego filmu, szybko się wchłania, łatwo i szybko się nakłada i rozsmarowuje. Skóra moich pięt po jego zastosowaniu jest w znacznie lepszej kondycji. Najlepsze efekty uzyskuję po zastosowaniu kremu na noc. Jego cena jest również jego zaletą. Z dostępnością do niego również nie mam problemu, zatem polecam jak najbardziej. U mnie się sprawdził.  

Jak Wy zapatrujecie się na kremy do stóp z Ziaji, macie jakieś sprawdzone ?

1 komentarz:

  1. Moim zdaniem średniaczek, nie bardzo lubię te produkty Ziaja...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Lakierkowo , Blogger